PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

„Ateliér Astrální Arkány“

Kdy: 28. duben – 1. květen 2018

Kde: Řevnice u Prahy (půl hodiny od Praha - hlavní nádraží)

Čtyřdenní tarotový seminář téměř dvaceti profesionálních lektorů

Každý lektor Vám předá prožitek a pochopení jedné nebo dvou svých nejoblíbenějších tarotových karet. Dohromady získáte všech 22 archetypů, střípků, ze kterých je možné poskládat svět. Naučíte se vykládat karty, vidět v nich budoucnost, podstatu situací i nejvhodnějších opatření a doporučení. Astrální Arkána se stane Vaším průvodcem spokojeným a smysluplným životem i cestou, jak lépe poznat sebe a svět kolem.

Cena: 4 800 Kč 

Cena kromě programu a přespání (karimatka, spacák) zahrnuje také snídani. Ve stejné budově je možné si objednat nocleh v pokojích ( do 500 Kč /osoba / noc ) a obědy a večeře ( 100 Kč jedno jídlo ).

Pokud máte zájem si rezervovat ubytování v pokojích a stravu napište nám na poetree.tarot@gmail.com, 773 679 374.

Ateliér Astrální Arkány - program

Jídelníček

Informace pro účastníky:

Začátek

Odbavování účastníků proběhne v sobotu od 9h. Přijďte, prosím, do 9:45, ať máme čas vás pěkně přivítat. Kdo si objednal i ubytování v hotelu, může se od 9h také přímo ubytovat. Všichni si budou moci nechat věci také v šatně u sálu, kde bude od deseti hodin probíhat program.    

Platba

Ti, co ještě nezaplatili, tak budou moci učinit na místě. Ubytování se bude platit přímo na recepci hotelu. Za jídlo a program vybere zdroje Renáta Parahamsa, která střeží vaše rezervace.

Jídlo a pití

K dispozici bude čaj, káva a vody zdarma. I když si někdo ještě nenahlásil jídlo, bude možné se přidat v průběhu akce nebo si objednat něco drobnějšího navíc. Pro doplnění zásob bude možné využít i obchody. Přes cestu je jeden obchod, který má ale otevřeno jen v sobotu a pondělí dopoledne. Tři minuty pěšky od hotelu je druhý, která má otevřeno denně 6-23h.

S sebou

Kromě tradičních věcí na seminář (deka, karimatka, psací potřeby, drobné jídlo, hygienické potřeby, pohodlné oblečení,…) se budou hodit také papuče a baterka (na návrat od úplňkového ohně) a oblečení vhodné k ohni. Kdo má svou velkou arkánu, tak si ji, prosím, vezměte sebou. Klidně i s knihou Astrální arkána, pokud ji máte. Karty nebudou podmínkou semináře, ale budou se hodit.

Rezervujte si své místo

Scroll to top